פתרונות השכרה » אנחנו כאן בשבילך

אנחנו מאייר

Mayer Rent – מאייר השכרות

החברה שלנו מספקת שירותי השכרת מוצרים טכנולוגיים, אצלנו תוכלו למצוא מגוון מוצרי טכנולוגיה, בין היתר – מחשבים ניידים, אינטרנט סלולרי, סמארטפונים וטאבלטים. המוצרים שאנו משכירים מתאימים למגוון רחב של שימושים, ללקוחות פרטים ולעסקים.

מתוך הכרות מעמיקה את התחום ולאור ידע רב שנרכש במהלך שנים רבות של ניסיון. דאגנו להצטייד במגוון רחב של מוצרים ככל האפשר כדי לספק את מגוון הצרכים הקיימים. נוכל לספק לכם טעימה לגבי האפשרויות הקיימות כגון מחשבים קטנים קלים לנסיעה, מחשבים סטנדרטים, ומחשבים לגרפיקה ועריכת ווידאו, מחשבים למשחקי מחשב מקצועיים, 

אינטרנט סלולרי למחשב בודד, אינטרנט סלולרי אלחוטי שניתן לחבר את המחשב וגם את הסמארטפון, אינטרנט לרכב שלך (שיהיה לילדים מה לעשות בדרך) אינטרנט סלולרי לכנסים, אינטרנט סלולרי לכיתות לימוד, 

טאבלטים איכותיים של חברת סמסונג, בגדלים של 7, 10, אינטש כולל תמיכה לסים כדי שתוכלו לעבוד בכל מקום. הנוחות שבטאבלט עוזר לכם להיפתר מהמשקל הכבד של סחיבת מחשב נייד, זמן עבודה קצר ומקום להניח את המחשב, בהשכרת טאבלט לצורך ערב התרמה, טיסה לחו"ל, עבודה בנסיעה, תקבלו חווית שימוש נפלאה. פשוט לא תרגישו שאתם עובדים מחוץ למשרד. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו סמארטפונים של חברת Samsung ו Xiaomi – השכרת סמארטפון לדוד שהגיע מחו"ל, השכרת סמארטפון חילופי לכמה ימים, סמארטפון לטיול בחו"ל, או לכל סיבה אחרת אנחנו הכתובת.

המכשירים שברשותנו תומכים בדור 4 וניתן להתקין עליהם איזה אפליקציות שתירצו. בנוסף הטאבלטים והסמארטפונים מגיעים עם מגן זכוכית וגם מעטפת מיוחדת, אנחנו לוקחים ברצינות את המכשירים שלנו ודואגים להגן עליהם בכל מכשיר יש אפשרות להתקין איזו אפליקציות שתירצו. 
חשוב שתדעו ! כל המוצרים שלנו עוברים איפוס הגדרות יצרן אחרי כל השכרה. האימייל שלכם עם כל שאר החשבונות שלכם והחומר האישי שלכם נמחקים ללא כל אפשרות לשחזר תהיו בטוחים שהדברים האישיים שלכם לא עוברים הלאה.

נשמח לעמוד לשרותכם בברכה צוות מאייר השכרות

פרויקטים

הלקוחות שלנו