סמארטפון

כאן תוכל למצוא את כל סוגי הסמארטפון להשכרה.

צריכים סמארטפון ?

תוכלו לבחור ממגוון הסוגים מה מתאים לצרכים שלכם.

נסו לדמיין את חייכם ללא מכשיר טלפון חכם (סמארטפון). לא פשוט, נכון? מכשירי הטלפון הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו ומשמשים את רוב האנשים ככלי עבודה, מחשב נייד מזערי או כספק תוכן המאפשר צפייה, האזנה או קריאה של כמעט כל פריט מידע שקיים בעולם. עד לפני כמה שנים הסמארטפון נתפס כמכשיר הלקוח מיצירת מדע בדיוני, ואכן הוא הינו פלא טכנולוגי שכבר כמעט שכחנו עד כמה הוא מורכב, אך עם זאת נגיש וידידותי למשתמש.

השכרת מכשיר טלפון חכם (סמארטפון) מחברת Mayer PC הינה פתרון נוח, יעיל ופשוט המאפשר ניתוק מהצורך בהוצאות כספיות כבדות או התחייבויות ארוכות טווח לחברות הסלולר, תוך שמירה על זיקה טכנולוגית וחדשנות, עקב השכרת מכשיר טלפון חכם (סמארטפון) מהמתקדמים בשוק העולמי. חברת Mayer PC מחזיקה רק מכשירים מוכרים וחדישים של חברות סאמסונג ו-Xiaomi, מכשירים המשתמשים במערכת ההפעלה הידידותית של חברת גוגל – אנדרואיד ואשר עוברים איפוס לאחר כל שימוש, עובדה ההופכת את המכשירים לחדשים לכל דבר. הלקוח מקבל מכשיר כאילו היה קונה אותו בחנות במחיר מלא ולא שוכר אותו במחיר מוזל ביותר.

בין אם אתם רוצים לנסוע לחו"ל, לספק מכשיר לקרוב או חבר המבקרים בארץ, או זקוקים למכשירים רבים לצורכי עבודה וכו', השכרת סמארטפון היא הפתרון בשבילכן ובשבילכם. בחרו את מכשיר הטלפון המופעל על ידי מערכת ההפעלה אנדרואיד (המגיע עם מטען חשמלי, מגן לגוף המכשיר ומגן מסך), ודברו או גלשו ללא התחייבות לחברת סלולר וללא הוצאה כספית מיותרת.

צריך השכרה גדולה ? צור קשר עימנו ונשמח לעמוד לשרותך.

0722-464-174

OnePlus N 10

try_3

Xiaomi note 9

try_3

Samsung A51

try_3

Samsung A31

try_3

iPhone 12 mini

try_3

Samsung S20F

try_3

Samsung A32

try_3

Samsung A30

try_3