טאבלט

כאן תוכל למצוא את כל סוגי הטאבלטים להשכרה.

צריכים טאבלט ?

תוכלו לבחור ממגוון הסוגים מה מתאים לצרכים שלכם.

עם תחילת מהפכת התקשורת הסלולרית והחדירה של מכשירי הטלפון הניידים ושלל עולמות התוכן שהם מציעים, התפתח ונוצר צורך חדש – הציבור דרש מחשב בעל הניידות של מכשיר הטלפון הסלולרי (הסמארטפון), אך בעל היכולות וגודל המסך של מחשב נייח (או לפחות של מחשב נישא, לפטופ). בעוד הטלפון הסלולרי מאפשר שימוש ומיצוי מקיף של רשת התקשורת הסלולרית והאינטרנט, המכשירים עצמם הם בעלי מסך מזערי ואינם מספקים את חווית השימוש אליה התרגל הציבור מהמחשב האישי. כך נוצרה הקרקע לכניסת הטאבלט, מחשב הלוח הנייד. הטאבלט משלב את הניידות ומסכי המגע של הטלפונים החכמים (סמארטפונים) עם גודל המסך והיכולות הטכניות של המחשבים הנייח (או הנישאים).

מכיוון שמחיריהם של מכשירי הטאבלט הם רחוקים מלהיות זעומים, מציעה חברת Mayer PC שירות השכרת מכשירי טאבלט (מחשב לוח) במחיר שווה לכל כיס. חברת Mayer PC משכירה רק מכשירי טאבלט מתקדמים של חברות הענק סאמסונג ו-LG אשר פועלים עם מערכת ההפעלה של גוגל – אנדרואיד. מערכת ההפעלה הינה ידידותית ביותר למשתמש ותומכת ברוב המוחלט של האפליקציות ושירותי הרשת הקיימים כיום.

מכשירי הטאבלט המושכרים על ידי חברת Mayer PC הינם מהמתקדמים בשוק ובשילוב עם מערכת ההפעלה המהפכנית של גוגל, אנדרואיד, מציעים חווית שימוש פשוטה ונוחה. כל מכשירי הטאבלט המוצעים להשכרה על ידי החברה עוברים תהליך של איפוס ומחיקת הנתונים, ולכן לא קיים חשש של בעיות אבטחת מידע ונתונים. המכשיר המושכר יגיע בדיוק כמו מכשיר חדש שנקנה בחנות במחיר מלא.

צריך השכרה גדולה ? צור קשר עימנו ונשמח לעמוד לשרותך.

0722-464-174

samsung T585

try_2

Samsung T515

try_2

Samsung T595

try_2

Samsung T505

try_2